درباره ما :

شرکت نخل زیتون آذران با هدف تولید انواع پودرهای چربی خالص، کلسیمی، اوره آهسته رهش و … در سال 1395 در شهرک صنعتی اشتهارد اقدام به احداث کارخانه ای با تکنولوژی مدرن جهت تولید انبوه و با کیفیت محصولات فوق و بی نیاز کردن کشور از واردات بی رویه ی آن ها نمود. این پروژه عظیم در ظرف مدت یکسال با استفاده از تجارب مدیران با سابقه در زمینه Oleo chemical و با استفاده از فن آوری جدید و نوآوری در قالب تکنولوژی و محصول دانش بنیان به ثمر رسیده و امروزه در پهنه ایران اسلامی، محصولات با کیفیت این کارخانه که برای اولین بار تولید گردیده، سبب آسودگی خاطر جامعه دامداران کشور و رفع نیازهای آن ها و تولید پایدار و با کیفیت محصولات دامی گشته است.

این شرکت به تازگی محصول پالموفت خود با اسید پالمتیک غنی شده 85%  را به بازار عرضه نموده که تکنولوژی تولید آن در دنیا تنها در انحصار چند شرکت می باشد.

امید است با اتکا به تیم توانای تحقیق و توسعه، در آینده نزدیک محصولات استراتژیک دیگری جهت رفع وابستگی صنعت دام و طیور کشور به واردات، به بازار داخل معرفی گردد.

نخل زیتون آذران

ماموریت ما :

تولید وارائه محصولات وخدمات در قالب امیزه ای از کیفیت وارزش برترو‌استاندارد جهانی از طریق به کارگیری فناوری نوین با تکیه برتوسعه مستمر توانمندی وشایستگی های منابع انسانی با انگیزه ونوآورواهدای حق انتخاب برتر به مشتریان مشتریان به گونه که مارا بارشد پایدار ،رهبری بازار،برند قابل اعتمادوتعهد به ارزش ها ومسئولیت ها بشناسند.

چشم انداز :

تبدیل شدن به رهبر ‌پیشرو وکسب جایگاه نخست در منطقه(قرار گرفتن در فهرست 500شرکت برتر جهان)

ارزش های شرکت :

تولید داخل ،گامهای مستمر در خودکفایی،اشتغال زایی،بومی کردن صنعت تولید با بکارگیری از تکنولوژی ومتخصصین داخلی ،کارآفرین،احترام به مشتریان و‌کارکنان ،‌متعهد بودن ،صداقت،ارتقای جایگاه اجتماعی سازمان ،خلاقیت
‌نوآوری وتوسعه محصولات،مسئولیت پذیری وپاسخگویی در مقابل عملکرد ،انعطاف پذیری در انجام فعالیت ها
مابراین باوریم با تکیه بر تجربه ودانش متخصصین داخلی در تمام عرصه ها ویاری گرفتن از توان وهمدلی عموم مردم میتوان به استقلال وخودکفایی میهن دست یافت وسرزمینی اباد وآزاد وبدور از فقر وتبعیض بنا نهاد

فهرست