اوره آهسته رهش

صنعت دامپروری طی سالهای اخیر مشکل عدیده در تامین نهاده ها و خصوصا تامین پروتئین جهت حفظ عملکرد بهینه و تولید استاندارد پیدا کرده است.
تنها گروهی از حیوانات که توانایی هضم و جذب مواد کم ارزش همچون کاه و کلش و استفاده از منابع غیر پروتئینی رایج مثل NPN (منابع نیتروژن از منبع غیر پروتئینی) همچون اوره را دارند، دام های نشخوارکننده می باشند.
این خصیصه به علت وجود باکتری ها و پروتوزاها و قارچ های ساکن در شکمبه دام نشخوارکننده می باشد و متخصصین تغذیه با کمک سیستم گوارشی پیشرفته دام نشخوارکننده با اطمینان کافی و میزان تعیین شده جهت هر دام در شرایط سنی و تولیدی متفاوت می توانند جیره هایی بر اساس اوره (منبع نیتروژن غیر پروتئینی) میزان پروتئین و نیاز دام را برآورده کنند و نیاز به منابع شناخته شده پروتئین اعم از (سویا، کنجاله کلزا، کنجاله تخم پنبه، آفتابگردان و گلوتن و…) را به میزان مناسبی در جیره نهایی دام کهش دهند.
خصوصیات اوره ساده جهت استفاده در جیره به علت حلالیت بسیار بالا و سرعت تجزیه بالا و تولید آمونیاک مازاد در شکمبه باید تغییراتی بهینه در آن صورت گیرد تا میزان آزاد شدن آن در دستگاه گوارش دام آهسته تر صورت گیرد که مسمومیت آمونیاکی به وجود نیاورد.
شرکت نخل زیتون آذران به علت تیم فنی دانشگاهی و سابقه فعالیت در عرصه دام و طیور، محصول اوره آهسته رهش را جهت مصرف استاندارد با هدف کاهش مصرف منابع پروتئینی دیگر تولید کرده و در دسترس دامداران محترم قرارداده است.
شرکت نخل زیتون آذران با بالانس میزان پروتئین و انرژی جیره با نرم افزارهای بروز دنیا در بهینه کردن و اقتصادی کردن جیره های دام زیر نظر متخصصین تغذیه جهت کاهش دفع مواد معدنی و کاهش آلودگی محیط زیست خدمات فوق را به دامداران محترم در صنعت دام و طیور ارائه می دهد.
برای تولید اوره آهسته رهش، اوره و چربی و مواد معدنی در راکتور میکس و ذوب می شوند. سپس از اسپری کولینگ رد شده و در نهایت بصورت گرانول در می آید. محصول در کیسه های 25 کیلوگرمی بسته بندی می شود.

اوره آهسته رهش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست